TREKING

Jebel Toubkal je nejvyšší horou severní Afriky a také cílem většiny našich trekingových výprav. Kromě toho však podnikáme treky i po dalších pohořích, které jsou neméně zajímavé. Kromě Vysokého Atlasu tak můžete poznat vulkanické pohoří Sirwa či Anti Atlas, v rámci kombinovaných výprav také treky v podhůří Vysokého Atlasu u pobřeží nebo ve Středním Atlasu k vodopádům, skalním mostům, do průsmyků a na jiná jedinečná místa. Jakou výpravu jsme připravili tentokrát?

Vzhůru na Toubkal aneb treking ve Vysokém Atlasu

Poznejte pohoří Maroka, tak jak si to zaslouží - pěšky, po jeho vrcholcích. V plánu máme treking nejen v nejznámějším pohoří Vysokého Atlasu a na nejvyšší horu severní Afriky - Džebel Toubkal (Jebel Toubkal), který se vypíná do výšky nad 4 tisíce m.n.m., ale také turistické výšlapy v méně známých pohořích Maroka. Nebude chybět ochutnávka místní kuchyně a zázemí terénního speciálu, který nám umožní dostat se do méně známých oblastí. Pokračovat můžete ještě relaxací na pobřeží a písečných plážích (surfování), nechybí ani návštěva magické orientální Marakéše


Další informace:

Předpokládaný počet dnů: 7.

Rozpočet  a termín: kontaktujte nás


Pokud se chcete připojit k cestování s námi, máte dotazy či zájem o bližší informace, kontaktujte nás. Některé odpovědi na dotazy můžete najít zodpovězeny v Otázkách a odpovědích, tzv. FAQ.

Objevte Maroko - informace, tipy na cestování a výpravy (2015)                                    
Web Analytics

Oops! This site has expired.

If you are the site owner, please renew your premium subscription or contact support.