SURFING - SURFOVÁNÍ

Pláže, slunce, vlny - to je Maroko. Chcete strávit odpočinek na pláži aktivně? Toužíte vyzkoušet si něco nového? Zkuste surfování na prkně! Za pár hodin si už můžete užívat chytání vln a užijete mnoho zábavy...

Že jsou tady jedny z nejlepších míst na světě na surfování, to vám potvrdí nejen profesionální surfaři, ale všichni, kteří v Maroku surfování (i třeba napoprvé) vyzkoušeli.  Od podzimu do jara se můžete  spolehnout na pravidelné vlny, na kterých si surfování nejen užijete, ale také se rychle naučíte surfovat. Přidejte k tomu slunečné počasí, teploty okolo 20°C téměř celou zimu a také spoustu nádherných a rozmanitých míst, kde surfování opravdu stojí za to! 

Na našich surfari, resp.surfovacích výpravách jezdíme na různé pláže a zátoky za surfováním, ale při cestě poznáváme také pobřeží s přístavy, rybářské a surfařské vesnice s bary a malými tavernami. Díky zázemí terénního speciálu s vybavením (sprcha, toaleta, kuchyně) jsme mobilní a můžeme za vlnami přejíždět, abych využili toho nejlepšího počasí a podmínek. Jedinečným zážitkem je samotné kempování na břehu oceánu, kde si pak můžeme vychutnat západy slunce i poslední vlnu dne...

Inspirujte se našimi videi, přidejte se k nám a užijte si surfing v Maroku!

Podél Alantiku: pláže, vlny a surfování

V zimě vyrazíme za sluncem, surfováním a poznáváním na jedinečné pobřeží...Můžete začít v Marakéši, městě dýchající orientální atmosférou: Poté pokračujeme podél divokého pobřeží Atlantiku. Tady najdete nejen okouzlující koloniální přístav, rybářská městečka, ale také jedny z nejlepších surfovacích míst na světě. Na vlnách se naučíte surfovat již za pár hodin a díky zázemí terénního speciálu můžeme stanovat na jedinečných na plážích a kochat se západy slunce. Kromě surfování můžete vyzkoušet i kitesurfing nebo windsurfing v oceánu. Navštívíme také vodopády v horách, Rajské údolí či místní súky a budeme ochutnávat speciality marocké kuchyně, včetně plodů moře. Atmosféru budeme nasávat také v bývalých koloniálních přístavech (Essaouira, Sidi Ifni). Houpejte se na mořském příboji, relaxujte na pláži, poznávejte a usínejte za šumění vln!


Další informace:

Předpokládaný počet dnů: od cca 7dní.

Rozpočet a termíny: kontaktujte nás

Video najdete zde.


Pokud se chcete připojit k cestování s námi, máte dotazy či zájem o bližší informace, kontaktujte nás. Některé odpovědi na dotazy můžete najít zodpovězeny v Otázkách a odpovědích, tzv. FAQ.

Surfování pro začátečníky

Nebojte se vyzkoušet si surfování a přitom si užívat pláže, relaxace i kulturu při cestování po pobřeží!

Jak se naučit surfovat za pár hodin..
Surfování zvládnou i malé děti...
A pokud se vám nechce, můžete si užívat slunce a pohody...v zimě prostě ideální...
Objevte Maroko - informace, tipy na cestování a výpravy (2015)                                    
Web Analytics

Oops! This site has expired.

If you are the site owner, please renew your premium subscription or contact support.