Jak cestujeme

Cestovatelský klub Objevte Maroko organizuje pro své členy různé druhy expedic a také kurzů expedičního cestování v Maroku. Díky tomu, že Maroko známe z dlouhodobých pobytů, máme tu mnoho přátel a vyzkoušeli jsme různé trasy, aktivity i místa, máte možnost s námi poznat Maroko jinak, autenticky. Maroko kulturní, plné aktivit, přírodních krás či třeba plné relaxace na pouštních dunách Sahary.

S Marokem se můžete seznámit na expedici, ale také v rámci některého z expedičních kurzů s tématem poznávání kultury, za surfováním či za trekingem, ale také fotografické či relaxační kurzy na Sahaře. Pokud máte zájem pomáhat, můžete Maroko poznat v rámci dobrovolnického pobytu. Podrobněji expedice a kurzy v rubrice Cestujte jinak. Jak vypadá den na expedici či jak se stravujeme, najdete v krátkých článcích.

Možná přemýšlíte, jaký je rozdíl mezi tím, když se přidáte k nám a cestováním individuálním na vlastní pěst. Přečtěte si také, jaké nástrahy na méně zkušené cestovatele v Maroku čekají.

Jak to vypadá na expedici

Co vlastně obnáší expediční cestování? Vyrážíme v plně vybaveném terénním speciálu, ale jak vypadá jídlo či spaní? Jaké zázemí poskytuje náš speciál a na co se máte připravit? Co všechno můžete při cestování zažít a co se v kurzu naučíte? Přečtěte si, jak vypadá den na expedici...

Co s námi můžete zažít?

Jak se žije na Sahaře? Nejdramatičtější průsmyk Maroka? Jak se peče chleba v srdci medíny? Kde lezou kozy na stromy? Kde najít nejlepší místa na surfování? Nejzajímavější místa a zkušenosti jsou součástí našich kurzů a expedic. Inspiraci najdete i v našich videích...

Co byste možná chtěli vědět

Jak seženete nejlevnější letenky do Maroka, co dělat či jíst v Marakéši? Máte dotazy ohledně víza či zdraví? Chcete vědět, jak vypadá expediční speciál, který využíváme na svých kurzech, co si vzít s sebou na expedici? Hledejte v naší databázi otázek a odpovědí.
Objevte Maroko - informace, tipy na cestování a výpravy (2015)                                    
Web Analytics

Oops! This site has expired.

If you are the site owner, please renew your premium subscription or contact support.