Cestujte po Maroku jinak

Chcete poznat Maroko autentické a nikoliv jen to pro turisty? Preferujete komorní cestování, v malé skupince? Nemáte s kým cestovat? Nechcete být pasivními účastníky masového zájezdu, ale chcete se podílet na plánování cesty? Přidejte se k nám!

Co můžete očekávat?


  • Jedinečnou zkušenost: Při cestování jinak zažijete autentické Maroko na vlastní kůži.
  • Cestování mimo vyšlapané cesty: Poznáte významné památky, ale vydáte se s námi také mimo vyšlapané cesty a prozkoumáte nespoutanou a odlehlou přírodu v celé své kráse.
  • Poznáte skutečné Maroko: Objevíte místní komunity a lidi žijící mimo turistický ruch, kteří vás pozvou do svých domovů a srdcí.
  • Radost z objevování: Zažijete dobrodružství, fascinující setkávání, nečekaná překvapení, zjistíte něco o sobě a zažijete také inspirující společnost podobně naladěných cestovatelů.
  • Budete cestovat jako cestovatelé: Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přidejte se k některé z našich kurzů či expedic...poznáte Maroko nikoliv jako turisté, ale jako skuteční cestovatelé...


Nejedná se o plně organizované zájezdy, jichž byste měli být pasivním účastníkem. Naše kurzy s tématem expediční cestování vám nabízejí příležitost aktivně se účastnit plánování cesty a poznávat Maroko jedinečným způsobem.


Objevte Maroko - informace, tipy na cestování a výpravy (2015)                                    
Web Analytics

Oops! This site has expired.

If you are the site owner, please renew your premium subscription or contact support.